Сучасні способи покупки державної землі


На даний момент все ще функціонує стара система покупки державної землі, згідно з якою, весь процес є дуже складним і нелогічним. Якщо у вас виникає необхідність купити шматок державної землі, то треба готуватися до того, що тут не обійдеться без хабарів та інших нечесних способів заволодіти землею. Проте, все це поступово відходить на другий план, що безумовно радує багатьох підприємців нового зразка.

Так чи інакше, в цій галузі потрібно певне реформування, але робити цього ніхто не поспішав. За фактом, питання покупки і продажу державної землі завжди залишався закритим і не контролювався сторонніми спостерігачами. Це призводило до того, що багато несумлінних чиновники розпоряджалися державними землями в своїх меркантильних інтересах, ігноруючи при цьому норми законодавства. У підсумку це призвело до того, що питання реформування даної галузі стало стояти дуже гостро.

Як вирішується проблема

На даний момент в силу поступово вводиться новий механізм, за допомогою якого можна буде придбати державну землю без особливих проблем. Це звичайно ж звучить як казка, однак інформація перевірена і може повністю відповідати дійсності. Всім підприємцям не з чуток відомий портал Прозорро, зареєструватися на якому можна тут sale.uub.com.ua. З його допомогою багато підприємців ведуть активні ділові відносини один з одним, а також з багатьма державними організаціями які зобов’язані працювати саме через цю систему.

В результаті такий підхід дав просто шикарні плоди. Зараз портал Прозорро є дуже популярним і вже повністю замінив для багатьох компаній звичні їм методи вести бізнес з партнерами. Саме цей майданчик і повинен стати основою для покупки і продажу державної землі. Тільки тут у вас буде можливість поступово вийти на абсолютно новий рівень і зробити все для того, щоб була можливість швидко купити необхідну вам частину землі, яка перебуває у державній власності.

Чи реально змінити сферу покупки державної землі?

Багато підприємців досі не вірять в те, що дану сферу можна змінити. Це і правда може бути досить-таки складно, так як в своєму нинішньому стані вона функціонує вже дуже давно. Отже, тут мало буде користуватися якимись звичними методами, адже найчастіше вони можуть не принести належного результату. Куди більш логічним кроком буде змінити все швидко і не дати можливість зіпсувати нову систему своїми корумпованими трюками.

Насправді, сферу покупки державної землі змінити цілком реально. Для цього навіть не потрібно буде використовувати якісь супер складні методики. Якщо зробити систему Прозорро обов’язковою для цієї області, що і станеться найближчим часом, то все дуже швидко повинно змінитися на користь держави. Отже, у кожного підприємця з’явиться можливість купувати державну землю за доступною ціною на конкурентних засадах.

Якщо ви хочете дізнатися про це більше, то можна вивчити цю статтю sale.uub.com.ua/filter/land-parcel, а також додаткові матеріали на зазначеному порталі. Це допоможе вам поступово познайомитися з системою електронних торгів, які вже встигли стати надзвичайно популярними в нашій країні. Цей досвід був позичений у європейських країн, які вже давно практикують такого роду систему. Якщо на час забути про сферу державної землі, то в промисловості портал Прозорро дуже швидко став незамінним помічником будь-якого підприємця. Тут у кожного є можливість отримати великих партнерів, що допоможе вивести свій бізнес на абсолютно новий рівень. Так що якщо ви ще сумніваєтеся, то однозначно варто спробувати.